Podczas III Gali Boksu o Puchar Starosty Powiatu Radomszczańskiego, bardzo dobrze spisał się nasz ciężki Adrian Sikora 91 kg. Tego wieczoru w Radomsku, stoczył on pojedynek z Kamilem Ślendakiem ze Startu Włocławek.

Od początku pierwszej rundy, inicjatywę przejął zawodnik Włókiennik Łódź . Celne i mocne ataki A. Sikory przyniosły efekt już na początku II starcia. Przeciwnik dwukrotnie, jak to często bywa w wagach ciężkich leżał na deskach.
Włocławianin zdołał dokończyć rundę i przetrwać III starcie, co w efekcie dało jednogłośne zwycięstwo naszemu pięściarzowi.

Jeszcze raz wielkie brawa i uznanie dla Adriana Sikory oraz dla  organizatora Nokaut Radomsko.

 

Podobne Newsy
TURNIEJ IM. WIESŁAWA RUDKOWSKIEGO, ŚWIDNICA 28-29.09.2019
SPARINGI SKARŻYSKO – KAMIENNA 20.09.2019
ŁKS
XX TURNIEJ MIAST KRÓLEWSKICH, BRZEŚĆ KUJAWSKI 22.06.2019