Podczas III Gali Boksu o Puchar Starosty Powiatu Radomszczańskiego, bardzo dobrze spisał się nasz ciężki Adrian Sikora 91 kg. Tego wieczoru w Radomsku, stoczył on pojedynek z Kamilem Ślendakiem ze Startu Włocławek.

Od początku pierwszej rundy, inicjatywę przejął zawodnik Włókiennik Łódź . Celne i mocne ataki A. Sikory przyniosły efekt już na początku II starcia. Przeciwnik dwukrotnie, jak to często bywa w wagach ciężkich leżał na deskach.
Włocławianin zdołał dokończyć rundę i przetrwać III starcie, co w efekcie dało jednogłośne zwycięstwo naszemu pięściarzowi.

Jeszcze raz wielkie brawa i uznanie dla Adriana Sikory oraz dla  organizatora Nokaut Radomsko.

 

Podobne Newsy
IV MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU BOKSERSKI, BOGUCHWAŁA 19.01.2019
JUBILEUSZOWY ,,V PUCHAR WŁÓKIENNIKA”, ŁÓDŹ 01.12.2018
MEDAL DOMINIKI SZUMILAS W PUCHARZE POLSKI, GRUDZIĄDZ 15-18.2018
XVIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W RASZYNIE, RASZYN 27.10.2018