W sobotę 1 grudnia w Auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi, odbył się V Ogólnopolski Turniej Bokserski o Puchar Włókiennika Łódź.

W zawodach wystartowało 62 zawodników i zawodniczek z 18 klubów z Polski. Tego dnia na ringu w Łodzi mogliśmy gościć pięściarzy z następujących klubów bokserskich: NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, Nokaut Radomsko, Landowski Boxing Team Warszawa, Champion Włocławek, MUKS Widzew Łódź, WKB Strat Włocławek, KS Ziętek Team Kalisz, KSW ŁKS Łódź, KS Start Częstochowa, CWZS Zawisza Bydgoszcz, Garda Bełchatów, RKS Łódź, Piotrkowski KS Tom Center, GKS Łokietek Brześć Kujawski, Heros Team Pabianice, Pięściarz Warszawa, Bagdasarian Boxing Club Poznań, KSW Opoczno, Shark Łódź, Boks Poznań Team oraz organizator Włókiennik Łódź.

W czasie naszego turnieju odbyły się dwie walki finałowe Pucharu Polski Juniorów w kategorii 69 kg oraz 75 kg. Łącznie mogliśmy obejrzeć 29 walk oraz 12 walk sparingowych, w których zaprezentowali się zawodnicy każdej grupy wiekowej w boksie olimpijskim.

Wyłoniliśmy najlepszych zawodników turnieju. Podczas ,,V Pucharu Włókiennika”, najlepszą zawodniczką turnieju okazała się Natalia Izdebska – Włókiennik Łódź, najlepszym zawodnikiem Mariusz Koch – RKS Łódź, najlepszym zawodnikiem UKS Włókiennik Łódź wybrano – Kornela Kostrzewskiego, natomiast puchar dla najlepszego klubu w tym roku pozostał w Łodzi, a dokładnie we Włókienniku Łódź.

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju Zarząd Włókiennika Łódź kieruje do: Urzędu Miasta Łodzi, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi, Vispol, Plus Electronic, Medaxtrans, Smart Kid Academy, Elastic, Body Mafia, Tree Development Group, Tęcza, CardPoland.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy za rok !!!

Podobne Newsy
IV MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU BOKSERSKI, BOGUCHWAŁA 19.01.2019
MEDAL DOMINIKI SZUMILAS W PUCHARZE POLSKI, GRUDZIĄDZ 15-18.2018
KOLEJNA WYGRANA ADRIANA SIKORY, RADOMSKO 27.10.2018
XVIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W RASZYNIE, RASZYN 27.10.2018