Zawodnicy Włókiennika Łódź wystartowali w IV  Międzynarodowym Turnieju Bokserskim o Puchar Burmistrza Boguchwały. Naszą drużynę reprezentowali:

– Oliwia Dziekańska – walka sparingowa,
– Dominika Szumilas – walka sparingowa,
– Dorian Piesiakowski – 54 kg/K,
– Wiktor Kaźmierczak – 57 kg/K,
– Michał Kaczmarek – 52 kg/J,
– Maciej Kiedo – 60kg/J,
– Michał Kosowski – 69kg/J.

Był to nasz pierwszy, drużynowy start w nowym roku, po starcie indywidualnym Adriana Sikory Włókiennik Łódź w Pucharze Polski Seniorów.

W Boguchwale boksowaliśmy ze zmiennym szczęściem. Swoje walki tego dnia dla Włókiennika Łódź wygrali:
Wiktor Kaźmierczak pokonał zawodnika z Gardy Nowa Dęba,
Michał Kosowski jednogłośnie na punkty, wygrał z pięściarzem z Czarni Tomaszów Lubelski.

Niestety Dorian Piesiakowski, Michał Kaczmarek oraz Maciej Kiedo przegrali swoje walki. Najbliżej zwycięstwa z pokonanej trójki był najmłodszy stażem pięściarskim Maciej Kiedo, który przegrał kontrowersyjnie 2-1 z gospodarzem turnieju UKS Gimnasjum Boguchwała.

Życzymy wytrwałości w treningach i udanych, przyszłych startów w zawodach.

TURNIEJ IM. WIESŁAWA RUDKOWSKIEGO, ŚWIDNICA 28-29.09.2019
SPARINGI SKARŻYSKO – KAMIENNA 20.09.2019