Włókiennik Łódź zdobył trzy 1 oraz dwa 2 miejsca, podczas IV Międzynarodowego Turnieju w Zittau, gdzie startowało 98 zawodników oraz 26 zawodniczek z 32 klubów z Czech, Austrii, Niemiec oraz Polski.

Złote medale dla Włókiennika Łódź zdobyli:

-Wiktor Kazimierczak pokonał w finale w pierwszej rundzie M.Henning z Boxteam Döbelen/Roßwein.-Michał Kosowski w walce eliminacyjnej zdeklasował S.Ruka z Boxteam Görlitz, aby w finale turnieju pokonać jednogłośnie na punkty B.Loebach z Isigym Berlin.
-Oliwia Dziekańska wygrała w finale przed czasem w 2 rundzie z A.Busse z Boxring Atlas Leipzig.

Srebrne medale dla Włókiennika Łódź zdobyli:

-Dominika Szumila w walce eliminacyjmej zdominował H. Brügmann z PSV Rostocke. Niestety w finale musiała uznać wyższość medalistki mistrzostw Niemiec H. Werner z BC Görzig Fuhneland.
-Adrian Sikora po zaciętej walce finałowej przegrał z wielokrotnym medalistą mistrzostw Niemiec D.Jamal z BC Traktor Schwerin, zdobywając srebrny medal.

Wielkie brawa dla naszych pięściarzy za serce pozostawione w ringu.