Podczas walk na opoczyńskim ringu swoje bokserskie umiejętności w 21 walkach zaprezentowało 42 zawodników i zawodniczek z 13 klubów z województw: łódzkiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego i mazowieckiego.

Włókiennik Łódź podczas tego sportowego wydarzenia, reprezentowało czterech pięściarzy:

– Michał Kaczmarek 52 kg
– Jakub Opora 69 kg
– Michał Kosowski 75 kg
– Adrian Sikora 91 kg

Punkty dla UKS Włókiennik Łódź, wywalczyli: Jakub Opora, Michał Kosowski oraz nasz ciężki Adrian Sikora. Niestety odnieśliśmy jedną przegraną, Michał Kaczmarek tego dnia musiał uznać wyższość swojego przeciwnika z Championa Włocławek.

Każdy zawodnik otrzymał medal, dyplom i płytkę okolicznościową, którą wykonała ceramika Paradyż. Na zawodników czekało także szereg cennych nagród, a wszystko to dzięki wsparciu licznych sponsorów.

Wielkie brawa dla  organizatora – KSW KO Opoczno a w szczególności dla młodych pięściarzy.

Podobne Newsy
IV MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU BOKSERSKI, BOGUCHWAŁA 19.01.2019
JUBILEUSZOWY ,,V PUCHAR WŁÓKIENNIKA”, ŁÓDŹ 01.12.2018
MEDAL DOMINIKI SZUMILAS W PUCHARZE POLSKI, GRUDZIĄDZ 15-18.2018
KOLEJNA WYGRANA ADRIANA SIKORY, RADOMSKO 27.10.2018