Pomimo tego, że mamy okres wakacyjny zawodnicy UKS WŁÓKIENNIK ŁÓDŹ są w pełnej gotowości do startów w turniejach. Tym razem nasz zespół w składzie Hubert Eksztejn, Jakub Dałek wybrał się do Łysomic aby wystartować w Gali Biesiadnej.

Hubert Eksztejn UKS Włókiennik Łódź w pięknym stylu wygrał swoją walkę zdobywając złoty medal oraz puchar dla najlepszego zawodnika Gali. Jakub Dałek Uks Włókiennik Łódź konsekwentnie realizował założenia trenera podczas swojej walki w Łysomicach co przyniosło mu upragnione zwycięstwo i złoty medal. Cały zespół staną na wysokości zadania i śmiało można powiedzieć, że zaprezentował miasto Łódź jak i nasz klub z bardzo dobrej strony. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy wytrwałości podczas treningów co przyczyni się do Waszych dalszych sukcesów sportowych.

Podobne Newsy
IV MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU BOKSERSKI, BOGUCHWAŁA 19.01.2019
JUBILEUSZOWY ,,V PUCHAR WŁÓKIENNIKA”, ŁÓDŹ 01.12.2018
MEDAL DOMINIKI SZUMILAS W PUCHARZE POLSKI, GRUDZIĄDZ 15-18.2018
KOLEJNA WYGRANA ADRIANA SIKORY, RADOMSKO 27.10.2018