Pomimo tego, że mamy okres wakacyjny zawodnicy UKS WŁÓKIENNIK ŁÓDŹ są w pełnej gotowości do startów w turniejach. Tym razem nasz zespół w składzie Hubert Eksztejn, Jakub Dałek wybrał się do Łysomic aby wystartować w Gali Biesiadnej.

Hubert Eksztejn UKS Włókiennik Łódź w pięknym stylu wygrał swoją walkę zdobywając złoty medal oraz puchar dla najlepszego zawodnika Gali. Jakub Dałek Uks Włókiennik Łódź konsekwentnie realizował założenia trenera podczas swojej walki w Łysomicach co przyniosło mu upragnione zwycięstwo i złoty medal. Cały zespół staną na wysokości zadania i śmiało można powiedzieć, że zaprezentował miasto Łódź jak i nasz klub z bardzo dobrej strony. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy wytrwałości podczas treningów co przyczyni się do Waszych dalszych sukcesów sportowych.

Podobne Newsy
TURNIEJ IM. WIESŁAWA RUDKOWSKIEGO, ŚWIDNICA 28-29.09.2019
SPARINGI SKARŻYSKO – KAMIENNA 20.09.2019
ŁKS
XX TURNIEJ MIAST KRÓLEWSKICH, BRZEŚĆ KUJAWSKI 22.06.2019