Przed nami końcówka sezonu startowego. Zawodnicy Włókiennik Łódź mają przed sobą jeszcze kilka sprawdzianów startowych, zanim zaczną upragnione wakacie.  Do Leszna nasi pięściarze pojechali w następującym składzie: Michał Kaczmarek, Dorian Piesiakowski, Jakub Opora, Adrian Plawgo oraz Adrian Sikora.

Swoje pojedynki tego dnia dla Włókiennika Łódź wygrali: D. Piesiakowski z zawodnikiem Prosny Kalisz oraz J. Opora pokonał zawodnika KKS Sporty Walki Poznań.

Słabszy pojedynek zanotował M. Kaczmarek, który musiał uznać wyższość pięściarza Boks Poznań.

Jeśli chodzi o A. Plawgo oraz A. Sikora w oczach wielu trenerów, uczestniczących w turnieju dwaj nasi Włókiennicy odnieśli zwycięstwa. Niestety sędziowie najprawdopodobniej na skutek zmęczenia – „życiem” orzekli przeciwne werdykty.

Sędziom życzymy powrotu do zdrowia a naszym pięściarzom wytrwałości w dążeniu do celu.

Podobne Newsy
IV MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU BOKSERSKI, BOGUCHWAŁA 19.01.2019
JUBILEUSZOWY ,,V PUCHAR WŁÓKIENNIKA”, ŁÓDŹ 01.12.2018
MEDAL DOMINIKI SZUMILAS W PUCHARZE POLSKI, GRUDZIĄDZ 15-18.2018
KOLEJNA WYGRANA ADRIANA SIKORY, RADOMSKO 27.10.2018