Przed nami końcówka sezonu startowego. Zawodnicy Włókiennik Łódź mają przed sobą jeszcze kilka sprawdzianów startowych, zanim zaczną upragnione wakacie.  Do Leszna nasi pięściarze pojechali w następującym składzie: Michał Kaczmarek, Dorian Piesiakowski, Jakub Opora, Adrian Plawgo oraz Adrian Sikora.

Swoje pojedynki tego dnia dla Włókiennika Łódź wygrali: D. Piesiakowski z zawodnikiem Prosny Kalisz oraz J. Opora pokonał zawodnika KKS Sporty Walki Poznań.

Słabszy pojedynek zanotował M. Kaczmarek, który musiał uznać wyższość pięściarza Boks Poznań.

Jeśli chodzi o A. Plawgo oraz A. Sikora w oczach wielu trenerów, uczestniczących w turnieju dwaj nasi Włókiennicy odnieśli zwycięstwa. Niestety sędziowie najprawdopodobniej na skutek zmęczenia – „życiem” orzekli przeciwne werdykty.

Sędziom życzymy powrotu do zdrowia a naszym pięściarzom wytrwałości w dążeniu do celu.

Podobne Newsy
WEEKEND Z BOKSEM OLIMPIJSKIM, PŁOCK 29.09.2018
IV GALA O PUCHAR BURMISTRZA OPOCZNA, OPOCZNO 29.09.2018
PUCHAR POLSKI KADETÓW, GRUDZIĄDZ 20-23.09.2018
I TURNIEJ NADZIEI W BOKSIE O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA POZNAŃ, POZNAŃ 15.09.2018