Tego dnia Włókiennik Łódź podzielił się na dwa zespoły. Nasi zawodnicy brali  udział w dwóch turniejach jednocześnie. Pierwsza grupa zawodników pojechała do Raszyna na XVIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ IM. MICHAŁA SZCZEPANA, natomiast pozostali zawodnicy na III GALĘ BOKSU O PUCHAR STAROSTY RADOMSZCZAŃSKIEGO.

W Raszynie wystartowało dwóch zawodników:

– Michał Kaczmarek 52 kg
– Michał Kosowski 75 kg

Pierwszy z naszych pięściarzy wygrał jednogłośnie na punkty B. Fortuna z Championa Wołomin, natomiast M. Kosowski miał boksować z D. Zamerulo z Ukrainy. Niestety Ukrainiec nie stawił się do ringu, a tym samym „Kosa” wygrał walkę przez walkower.

Dziękujemy za postawę i udany udział w turnieju.

Podobne Newsy
IV MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU BOKSERSKI, BOGUCHWAŁA 19.01.2019
JUBILEUSZOWY ,,V PUCHAR WŁÓKIENNIKA”, ŁÓDŹ 01.12.2018
MEDAL DOMINIKI SZUMILAS W PUCHARZE POLSKI, GRUDZIĄDZ 15-18.2018
KOLEJNA WYGRANA ADRIANA SIKORY, RADOMSKO 27.10.2018