W Toruniu na otwartym stadionie Spółdzielni Mieszkaniowej „Kopernik” odbył się XI Międzynarodowy Memoriał im.Witolda Makacewicza.
Boks Włókiennik Łódź również tam był i stoczył bardzo ciekawe pojedynki.Do Grodu Kopernika stawiło się ponad 60 młodych pięściarzy z całej Polski w tym Włókiennik Łódź w składzie: Hubert Stańczak 43 kg, Piotr Kowalczyk 49 kg, Ewa Szyszkowska 57 kg, Adrian Plawgo 75 kg, Bartłomiej Domagała 91 kg. W imprezie udział brali przedstawiciele Klubów pięściarskich Litwy i Białorusi.
Nasz zespół wypadł bardzo dobrze, swoje walki wygrali w następującej kolejności: Hubert Stańczak, Adrian Plawgo, Ewa Szyszkowska. Przez kontuzję Piotra Kowalczyka Włókiennik Łódź w II rundzie, sędzia był zmuszony przerwać walkę i orzec zwycięstwo na korzyść zawodnika z Ringu Wolnego Toruń.
Brak zawodnika w najwyższej wadze jaką zawieźliśmy do Torunia, spowodował że Bartłomiej Domagała nie walczył wykorzystując wolny czas na pomoc trenerowi T.Stolarzowi w narożniku.
Włókiennik Łódź pragnie podziękować Robertowi Tomasikowi za udzielenie transportu z Łodzi do Torunia oraz za wsparcie jakim obdarzył młodych zawodników naszego Klubu.

Dla całej ekipy należą się ogromne brawa za chęci, poświęcenie i ciężką pracę, którą wkładają w końcowy sukces Włókiennika Łódź.
Tak trzymać !!!

 

Podobne Newsy
TURNIEJ IM. WIESŁAWA RUDKOWSKIEGO, ŚWIDNICA 28-29.09.2019
SPARINGI SKARŻYSKO – KAMIENNA 20.09.2019
ŁKS
XX TURNIEJ MIAST KRÓLEWSKICH, BRZEŚĆ KUJAWSKI 22.06.2019