TRENINGI BOKSU

BOKS OLIMPIJSKI

Trening czyni mistrza.

0 zł
Dołącz do nas...
  • Treningi: Pon / Śr / Piątek
  • Otwarte: 17.00 – 19.00

PODNOSZENIE

CIĘŻARÓW

Dźwigaj z nami.

0 zł
Dołącz do nas...
  • Treningi: Wt / Czwartek
  • Otwarte: 17.00 – 19.00

Chcesz wiedzieć więcej ?

Najczęściej zadawane pytania

Q: W jakim wieku najlepiej zacząć treningi boksu lub podnoszenie ciężarów ?

Czym wcześniej tym lepiej, na poczatku będą to treningi ogólnorozwojowe a w wieku 13 lat można zacząć treningi specjalistyczne. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową.

Q: Co powinieneś zabrać na swój pierwszy trening ?

Przede wszystkim boks lub podnoszenie ciężraów to fajna zabawa i przygoda. Najważniejsza jest motywacja i chęć udziału w treningu. W drugiej kolejności spakuj do plecaka strój sportowy, w którym będziesz czuć się komfortowo i widzimy się na TWÓIM PIERWSZYM TRENINGU.

Q: Czy sporty siłowe są również dla kobiet ?

Jak najbardziej, żeński boks w Polsce ma się bardzo dobrze. Śmiem twierdzić, że na dzień dzisiejszy lepiej niż męski. Panowie pokażcie na co Was stać bo dziewczyny nas gonią.

Q: Jak długo trzeba trenować aby wystartować w zawodach bokserskich oraz podnoszenia ciężarów ?

Przede wszystkim to zależy od Ciebie, czy chcesz i jak sumiennie podchodzisz do treningów. Końcowa decyzja zawsze należy do trenera po konsultacji z przyszłym zawodnikiem.

Q: Czy treningi bokserskie to tylko ciężka praca i zawody ?

Oczywiście, że nie. Dzięki naszym zajęciom poznajesz inne osoby, uczestniczysz wspólnych wyjazdach, grilowaniu, obozach sportowych, wyjściu na basen oraz do kina. Dzięki naszemu Klubowi poznasz ciekawe zakątki naszej Ojczyzny. Sport to również przygoda i fajna zabawa.

Q: Jaki sprzęt specjalistyczny trzeba zabrać ze sobą na trening ?

Jedynym sprzętem specjalistycznym, który wymagamy od uczestnika to ochraniacz na szczękę oraz bandaże na dłonie. Pozostałe akcesoria pięściarskie zapewnia Klub.

Q: Czy na treningi można zabrać rodziców ?

Jeśli rodzice i osoba zainteresowana ma taką potrzebę to jak najbardziej. Nasz Klub jest otwarty dla wszystkich. Jeśli nie boks to może siłownia, z której można korzystać w godzinach treningu.