Telefon : 600 47 50 16
Wiek : 37

SWOJĄ PASJĄ DO BOKSU CHCĘ ZARAŻAĆ INNYCH I DZIELIĆ SIĘ Z SWOIM DOŚWIADCZENIEM.

Boks zacząłem trenować w 1992 roku, na początku były to treningi indywidualne z tatą, który swego czasu również był pięściarzem w łódzkich klubach sportowych. Aby móc  profesjonalnie rozwijać swoja karierę zawodniczą i startować w zawodach w 1993 roku rozpocząłem treningi w Gwardii Łódzkiej, a następnie w 1995 roku w RTS Widzew Łódź, z którym byłem związany do końca swojej kariery zawodniczej tj. 2000 rok.

Jako zawodnik stoczyłem 92 walki bokserskie, wielokrotnie reprezentując Łódź na wszystkich ważnych imprezach pięściarskich w Polsce. Oprócz występów na ringach krajowych, pięciokrotnie reprezentowałem Polskę w meczach, bądź turniejach międzynarodowych. Pod koniec swojej kariery pięściarskiej zostałem wyróżniony przez Prezydenta Miasta Łodzi w gronie najlepszych sportowców województwa łódzkiego.

W trakcie czynnego uprawiania sportu rozpocząłem studia na Uniwersytecie Łódzkim, kierunek wychowanie fizyczne i zdrowotne oraz studia podyplomowe trenerskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Pracę w szkole, jako nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca łączę z prowadzeniem treningów bokserskich w UKS Włókiennik Łódź.

Doświadczenie trenerskie
1995 - 1999 r.
Medalista Mistrzostw Polski i Pucharu Polski
1997 - 1998 r.
1996, 1997, 1998 r.
1997 r.
Umiejętności treningowe
  • Praca z dziećmi i młodzieżą 100 %

Poznaj innych trenerów

Pozostali trenerzy zaangażowani w klub UKS Włókiennik Łódź

SWOJĄ PASJĄ DO PODNOSZENIA CIĘŻARÓW CHCĘ DZIELIĆ SIĘ Z INNYMI OSOBAMI.

Organizator zawodów w I Lidze oraz Akademickich Mistrzostw Polski w Podnoszeniu Ciężarów. Swoje doświadczenie i umiejętności zdobywane od 1997 roku w podnoszeniu ciężarów oraz szereg szkoleń, kursów oraz studia na AWF Biała Podlaska, pozwalają mi wykonywać swoją pasję - prowadzenie treningów z podnoszenia ciężarów na bardzo wysokim poziomie. Każdy trening jest dla mnie ważny, podczas którego przekazuję zdobytą wiedzę i umiejętności swoim zawodnikom.

BOKS MOJĄ PASJĄ I SPOSOBEM NA ŻYCIE.

Jako zdolny, nadal uczący się trener boksu młodego pokolenia oraz zawodnik zawsze stawiam na ciężką pracę i zaangażowanie na sali treningowej. Swoją wiedzę i spostrzeżenia przekazuję młodym zawodnikom. Podczas treningów z młodzieżą pomagam  opanować umiejętności bokserskie. Celem jest osiągnięcie wielu sukcesów i zwycięstw swoich podopiecznych.

NA TRENINGACH DAJĘ Z SIEBIE WSZYSTKO.

Przygodę z boksem rozpocząłem w 1995 r. i trwa ona do dziś. Boks jest moja pasją, w której wspiera mnie moja żona Marzena i syn Jaś. Swoje doświadczenie z treningów oraz zawodów bokserskich przekazuję dzieciom, młodzieży, która chce sprawdzić swoich sił w tym sporcie na płaszczyźnie zawodowej i amatorskiej.