Święto Niepodległości Włókiennik Łódź uczcił uczestnictwem w turnieju bokserskim we Włocławku. Tego dnia w  hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji zaboksowało pięciu „Włókienników”.
Nasz team w składzie Dorian Piesiakowski, Piotr Kowalczyk, Hubert Eksztejn, Patryk Janiszewski oraz Karol Pawelus godnie reprezentowali Łódź podczas tego turnieju. Zawody stały na dobrym poziomie a nasi łodzianie pokazali dobre pięściarstwo.
Swoje walki wygrali Dorian Piesiakowski oraz Hubert Eksztejn krzyżując rękawicę z zawodnikami pochodzącymi z  Potężni Ciechocinek natomiast Patryk Janiszewski oraz Piotr Kowalczyk pokonali zawodników z klubu Champion Włocławek.
Karol Pawelus Włókiennik Łódź po zaciętej pojedynku musiał uznać wyższość pięściarza z Potężni Ciechocinek.

Brawa dla zawodników i trenerów Włókiennika Łódź.

Podobne Newsy
JUBILEUSZOWY ,,V PUCHAR WŁÓKIENNIKA”, ŁÓDŹ 01.12.2018
MEDAL DOMINIKI SZUMILAS W PUCHARZE POLSKI, GRUDZIĄDZ 15-18.2018
KOLEJNA WYGRANA ADRIANA SIKORY, RADOMSKO 27.10.2018
XVIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W RASZYNIE, RASZYN 27.10.2018