Święto Niepodległości Włókiennik Łódź uczcił uczestnictwem w turnieju bokserskim we Włocławku. Tego dnia w  hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji zaboksowało pięciu „Włókienników”.
Nasz team w składzie Dorian Piesiakowski, Piotr Kowalczyk, Hubert Eksztejn, Patryk Janiszewski oraz Karol Pawelus godnie reprezentowali Łódź podczas tego turnieju. Zawody stały na dobrym poziomie a nasi łodzianie pokazali dobre pięściarstwo.
Swoje walki wygrali Dorian Piesiakowski oraz Hubert Eksztejn krzyżując rękawicę z zawodnikami pochodzącymi z  Potężni Ciechocinek natomiast Patryk Janiszewski oraz Piotr Kowalczyk pokonali zawodników z klubu Champion Włocławek.
Karol Pawelus Włókiennik Łódź po zaciętej pojedynku musiał uznać wyższość pięściarza z Potężni Ciechocinek.

Brawa dla zawodników i trenerów Włókiennika Łódź.

Podobne Newsy
PUCHAR POLSKI KADETÓW, GRUDZIĄDZ 20-23.09.2018
I TURNIEJ NADZIEI W BOKSIE O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA POZNAŃ, POZNAŃ 15.09.2018
POKAZY BOKSU I PODNOSZENIA CIĘŻARÓW, ŁÓDŹ 20.06.2018
XXII TURNIEJ BOKSERSKI IM. JANUSZA STAWIŃSKIEGO, LESZNO 16.06.2018