Podczas Drzwi Otwartych w Szkole Podstawowej nr 152 w Łodzi, pięściarze oraz ciężarowcy Włókiennik Łódź zaprezentowali nasz klub z jak najlepszej strony. Nasi zawodnicy pokazali podstawy techniki bokserskiej, uczyli skakać na skakance oraz walki z cieniem. Uczestnicy mogli uderzać w worek bokserski oraz tarczę trenera. Wielu z nich podziwiało siłę naszych ciężarowców, jak i mogło stanąć na podeście do podnoszenia ciężarów. Nie obyło się bez walk pokazowych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Cel był prosty – zarazić dzieci sportem i wskazać im drogę do naszego klubu. Miejmy nadzieję, że po wakacjach spotkamy się ponownie w UKS Włókiennik Łódź na bezpłatnych treningach boksu i podnoszenia ciężarów. Serdecznie zapraszamy.

Podobne Newsy
IV MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU BOKSERSKI, BOGUCHWAŁA 19.01.2019
JUBILEUSZOWY ,,V PUCHAR WŁÓKIENNIKA”, ŁÓDŹ 01.12.2018
MEDAL DOMINIKI SZUMILAS W PUCHARZE POLSKI, GRUDZIĄDZ 15-18.2018
KOLEJNA WYGRANA ADRIANA SIKORY, RADOMSKO 27.10.2018