Podczas Drzwi Otwartych w Szkole Podstawowej nr 152 w Łodzi, pięściarze oraz ciężarowcy Włókiennik Łódź zaprezentowali nasz klub z jak najlepszej strony. Nasi zawodnicy pokazali podstawy techniki bokserskiej, uczyli skakać na skakance oraz walki z cieniem. Uczestnicy mogli uderzać w worek bokserski oraz tarczę trenera. Wielu z nich podziwiało siłę naszych ciężarowców, jak i mogło stanąć na podeście do podnoszenia ciężarów. Nie obyło się bez walk pokazowych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Cel był prosty – zarazić dzieci sportem i wskazać im drogę do naszego klubu. Miejmy nadzieję, że po wakacjach spotkamy się ponownie w UKS Włókiennik Łódź na bezpłatnych treningach boksu i podnoszenia ciężarów. Serdecznie zapraszamy.

WEEKEND Z BOKSEM OLIMPIJSKIM, PŁOCK 29.09.2018
IV GALA O PUCHAR BURMISTRZA OPOCZNA, OPOCZNO 29.09.2018