W zakończonych eliminacjach do Mistrzostw Polski Młodzików, które odbyły się w Rybniku Hubert Stańczak  Boks Włókiennik Łódź zajął trzecie miejsce. W pierwszym dniu turnieju skrzyżował rękawicę z Gracjanem Rzepą z PKB Polkowice.
Niestety po bardzo dobrej walce Hubert uległ jednogłośnie na punkty zawodnikowi z Dolnego Śląska. Walka była emocjonująca i mogła się podobać licznie przybyłym kibicom. Jeszcze wiele pracy na treningach przed naszym zawodnikiem. Miejmy nadzieję, że niebawem dołączy do najlepszych pięściarzy w Polsce w swojej grupie wiekowej. Trzymamy kciuki za niego i innych Włókienników trenujących na co dzień w Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 im. Karola Wojtyły w Łodzi !!!

Podobne Newsy
TURNIEJ IM. WIESŁAWA RUDKOWSKIEGO, ŚWIDNICA 28-29.09.2019
SPARINGI SKARŻYSKO – KAMIENNA 20.09.2019
ŁKS
XX TURNIEJ MIAST KRÓLEWSKICH, BRZEŚĆ KUJAWSKI 22.06.2019