Kolejny raz Włókiennik Łódź gościł na turnieju w Starachowicach. Był to następny sprawdzian naszych pięściarzy przed zbliżającym się IV Ogólnopolskim Turniejem Bokserskim o Puchar Włókiennika Łódź, który odbędzie się już 9 grudnia w Łodzi.

Nasi pięściarze w składzie: Patryk Janiszewski, Mateusz Szczepański, Hubert Stańczak oraz Hubert Eksztejn rywalizowali na ringu wraz z zawodnikami KSZO Ostrowiec Św., BTS Broń Radom, Skalnik Wiśniówka, RKB Boxing Radom, Star 1926 Starachowice, Radomiak Radom oraz Fighter Kielce.
Pięściarze Włókiennika Łódź tego dnia mieli naprzemienne szczęście. Swoje walki jako jedyni „Wlokiennicy”  wygrali Hubert Stańczak, który pokonał zawodnika z Radomiak Radom oraz Patryk Janiszewski wypunktował pięściarzy BTS Broń Radom. Porażki zanotowali Mateusz Szczepański z zawodnikiem Radomiak Radom oraz Hubert Eksztejn po zaciętej walce musiał uznać wyższość gospodarza turnieju ze Star Starachowice.

Brawa dla zawodników i czekamy na kolejne turnieje.

Podobne Newsy
WEEKEND Z BOKSEM OLIMPIJSKIM, PŁOCK 29.09.2018
IV GALA O PUCHAR BURMISTRZA OPOCZNA, OPOCZNO 29.09.2018
PUCHAR POLSKI KADETÓW, GRUDZIĄDZ 20-23.09.2018
I TURNIEJ NADZIEI W BOKSIE O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA POZNAŃ, POZNAŃ 15.09.2018