Kolejny raz Włókiennik Łódź gościł na turnieju w Starachowicach. Był to następny sprawdzian naszych pięściarzy przed zbliżającym się IV Ogólnopolskim Turniejem Bokserskim o Puchar Włókiennika Łódź, który odbędzie się już 9 grudnia w Łodzi.

Nasi pięściarze w składzie: Patryk Janiszewski, Mateusz Szczepański, Hubert Stańczak oraz Hubert Eksztejn rywalizowali na ringu wraz z zawodnikami KSZO Ostrowiec Św., BTS Broń Radom, Skalnik Wiśniówka, RKB Boxing Radom, Star 1926 Starachowice, Radomiak Radom oraz Fighter Kielce.
Pięściarze Włókiennika Łódź tego dnia mieli naprzemienne szczęście. Swoje walki jako jedyni „Wlokiennicy”  wygrali Hubert Stańczak, który pokonał zawodnika z Radomiak Radom oraz Patryk Janiszewski wypunktował pięściarzy BTS Broń Radom. Porażki zanotowali Mateusz Szczepański z zawodnikiem Radomiak Radom oraz Hubert Eksztejn po zaciętej walce musiał uznać wyższość gospodarza turnieju ze Star Starachowice.

Brawa dla zawodników i czekamy na kolejne turnieje.

Podobne Newsy
POKAZY BOKSU I PODNOSZENIA CIĘŻARÓW, ŁÓDŹ 20.06.2018
XXII TURNIEJ BOKSERSKI IM. JANUSZA STAWIŃSKIEGO, LESZNO 16.06.2018
MISTRZOSTWA POLSKI KADETÓW, KONIN 26.05 – 03.06.2018
DOBRE WALKI KADETÓW, GORZKOWICE 07.04.2018