Podczas III Gali Boksu o Puchar Starosty Powiatu Radomszczańskiego, bardzo dobrze spisał się nasz ciężki Adrian Sikora 91 kg. Tego wieczoru w Radomsku, stoczył on pojedynek z Kamilem Ślendakiem ze Startu Włocławek.

Od początku pierwszej rundy, inicjatywę przejął zawodnik Włókiennik Łódź . Celne i mocne ataki A. Sikory przyniosły efekt już na początku II starcia. Przeciwnik dwukrotnie, jak to często bywa w wagach ciężkich leżał na deskach.
Włocławianin zdołał dokończyć rundę i przetrwać III starcie, co w efekcie dało jednogłośne zwycięstwo naszemu pięściarzowi.

Jeszcze raz wielkie brawa i uznanie dla Adriana Sikory oraz dla  organizatora Nokaut Radomsko.

 

Podobne Newsy
XVIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W RASZYNIE, RASZYN 27.10.2018
PAWEŁ SKRZECZ ZAPRASZA, WARSZAWA 20.10.2018
WEEKEND Z BOKSEM OLIMPIJSKIM, PŁOCK 29.09.2018
IV GALA O PUCHAR BURMISTRZA OPOCZNA, OPOCZNO 29.09.2018