Podczas walk na opoczyńskim ringu swoje bokserskie umiejętności w 21 walkach zaprezentowało 42 zawodników i zawodniczek z 13 klubów z województw: łódzkiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego i mazowieckiego.

Włókiennik Łódź podczas tego sportowego wydarzenia, reprezentowało czterech pięściarzy:

– Michał Kaczmarek 52 kg
– Jakub Opora 69 kg
– Michał Kosowski 75 kg
– Adrian Sikora 91 kg

Punkty dla UKS Włókiennik Łódź, wywalczyli: Jakub Opora, Michał Kosowski oraz nasz ciężki Adrian Sikora. Niestety odnieśliśmy jedną przegraną, Michał Kaczmarek tego dnia musiał uznać wyższość swojego przeciwnika z Championa Włocławek.

Każdy zawodnik otrzymał medal, dyplom i płytkę okolicznościową, którą wykonała ceramika Paradyż. Na zawodników czekało także szereg cennych nagród, a wszystko to dzięki wsparciu licznych sponsorów.

Wielkie brawa dla  organizatora – KSW KO Opoczno a w szczególności dla młodych pięściarzy.

Podobne Newsy
TURNIEJ IM. WIESŁAWA RUDKOWSKIEGO, ŚWIDNICA 28-29.09.2019
SPARINGI SKARŻYSKO – KAMIENNA 20.09.2019
ŁKS
XX TURNIEJ MIAST KRÓLEWSKICH, BRZEŚĆ KUJAWSKI 22.06.2019