W pierwszym starcie w Sezonie 2016 Włókiennicy z Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 im. Karola Wojtyły w Łodzi wyjechali do Moszczenicy, aby sprawdzić swoje przygotowanie przed zbliżającymi się Mistrzostwami Okręgu Łódzkiego.W zawodach wystartowało łącznie 127 zawodników reprezentowanych przez ok. 16 klubów pięściarskich z całej Polski.
Włókiennik Łódź przywiózł do Moszczenicy 10 zawodników w składzie : Patryk Chyży, Dawid Jakubcewicz, Karol Pawelus, Piotr Kowalczyk, Hubert Stańczyk, Sebastian Olczyk, Michał Wojciechowski, Patryk Janiszewski, Bartek Gnat, Krystian Kujda.
Niestety tylko sześciu naszych zawodników mogło boksować tego dnia, dla pozostałych nie było przeciwników.
Zwycięstwo dla Włókienników odniósł Piotr Kowalczyk boksujący tego dnia z zawodnikiem z Poznania, Krystian Kujda, który skrzyżował rękawice z zawodnikiem ze Świecia, Patryk Chyży wypunktował zawodnika z Ostrowa oraz Karol Pawelus zwyciężając przed czasem z zawodnikiem Widzewa Łódź.
Słowa uznania należą się naszym dwóm zawodnikom: Michałowi Wojciechowskiemu oraz Sebastianowi Olczykowi, którzy przegrywając na punkty musieli uznać wyższość swoich przeciwników.
Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 

Podobne Newsy
TURNIEJ IM. WIESŁAWA RUDKOWSKIEGO, ŚWIDNICA 28-29.09.2019
SPARINGI SKARŻYSKO – KAMIENNA 20.09.2019
ŁKS
XX TURNIEJ MIAST KRÓLEWSKICH, BRZEŚĆ KUJAWSKI 22.06.2019