Zawody bokserskie organizowane przez Wójta Gminy Gorzkowice, okazały się dobrym sprawdzianem dla Włókiennik Łódź. Z bardzo dobrej strony pokazali się nasi kadeci, którzy przygotowują się obecnie do Mistrzostw Polski.

Swoje walki w tej grupie wiekowej dla Włókiennika wygrali: Michał Kaczmarek 46 kg oraz Dorian Piesiakowski 54 kg natomiast Kacper Prośniak 63 kg po dobrej walce musiał uznać wyższość przeciwnika z Beniaminka Starogard Gdański.

W gronie juniorów zaprezentowali się Jakub Opora 64 kg oraz Jakub Jura +91 kg. Po bardzo dobrym pojedynku walkę na swoja korzyść rozstrzygnął ten pierwszy, natomiast J. Jura tego dnia zanotował przegrany pojedynek.

Dzięki postawie naszych pięściarzy Włókiennik Łódź zajął I miejsca i otrzymał pamiątkowy puchar, ufundowany przez  Wójta Gminy Gorzkowice.

Wielkie brawa dla Włókiennika Łódź.

Podobne Newsy
IV MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU BOKSERSKI, BOGUCHWAŁA 19.01.2019
JUBILEUSZOWY ,,V PUCHAR WŁÓKIENNIKA”, ŁÓDŹ 01.12.2018
MEDAL DOMINIKI SZUMILAS W PUCHARZE POLSKI, GRUDZIĄDZ 15-18.2018
KOLEJNA WYGRANA ADRIANA SIKORY, RADOMSKO 27.10.2018