Zawody bokserskie organizowane przez Wójta Gminy Gorzkowice, okazały się dobrym sprawdzianem dla Włókiennik Łódź. Z bardzo dobrej strony pokazali się nasi kadeci, którzy przygotowują się obecnie do Mistrzostw Polski.

Swoje walki w tej grupie wiekowej dla Włókiennika wygrali: Michał Kaczmarek 46 kg oraz Dorian Piesiakowski 54 kg natomiast Kacper Prośniak 63 kg po dobrej walce musiał uznać wyższość przeciwnika z Beniaminka Starogard Gdański.

W gronie juniorów zaprezentowali się Jakub Opora 64 kg oraz Jakub Jura +91 kg. Po bardzo dobrym pojedynku walkę na swoja korzyść rozstrzygnął ten pierwszy, natomiast J. Jura tego dnia zanotował przegrany pojedynek.

Dzięki postawie naszych pięściarzy Włókiennik Łódź zajął I miejsca i otrzymał pamiątkowy puchar, ufundowany przez  Wójta Gminy Gorzkowice.

Wielkie brawa dla Włókiennika Łódź.

Podobne Newsy
WEEKEND Z BOKSEM OLIMPIJSKIM, PŁOCK 29.09.2018
IV GALA O PUCHAR BURMISTRZA OPOCZNA, OPOCZNO 29.09.2018
PUCHAR POLSKI KADETÓW, GRUDZIĄDZ 20-23.09.2018
I TURNIEJ NADZIEI W BOKSIE O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA POZNAŃ, POZNAŃ 15.09.2018