Zawody bokserskie organizowane przez Wójta Gminy Gorzkowice, okazały się dobrym sprawdzianem dla Włókiennik Łódź. Z bardzo dobrej strony pokazali się nasi kadeci, którzy przygotowują się obecnie do Mistrzostw Polski.

Swoje walki w tej grupie wiekowej dla Włókiennika wygrali: Michał Kaczmarek 46 kg oraz Dorian Piesiakowski 54 kg natomiast Kacper Prośniak 63 kg po dobrej walce musiał uznać wyższość przeciwnika z Beniaminka Starogard Gdański.

W gronie juniorów zaprezentowali się Jakub Opora 64 kg oraz Jakub Jura +91 kg. Po bardzo dobrym pojedynku walkę na swoja korzyść rozstrzygnął ten pierwszy, natomiast J. Jura tego dnia zanotował przegrany pojedynek.

Dzięki postawie naszych pięściarzy Włókiennik Łódź zajął I miejsca i otrzymał pamiątkowy puchar, ufundowany przez  Wójta Gminy Gorzkowice.

Wielkie brawa dla Włókiennika Łódź.

Podobne Newsy
POKAZY BOKSU I PODNOSZENIA CIĘŻARÓW, ŁÓDŹ 20.06.2018
XXII TURNIEJ BOKSERSKI IM. JANUSZA STAWIŃSKIEGO, LESZNO 16.06.2018
MISTRZOSTWA POLSKI KADETÓW, KONIN 26.05 – 03.06.2018
ZAWODY BOKSERSKIE, KOLUSZKI 17.03.2018